Hakkımızda

MCC İnşaat Mekanik

1997 Yılında firmamızın kurucu üyeleri, uzman kadrosuyla ülke genelinde birçok inşaat, üstyapı, altyapı, mekanik tesisat ve endüstri tesis projelerini titizlikle tamamlamıştır. İnşaat endüstriyel tesisler ve buna bağlı alanlarda Türkiye’de sayılı firmalardan biridir. Bu başlangıçla günümüze kadar, firmamız değerli bir bilgi birikimine sahip olmuştur.

Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan şirketimiz; şimdiye kadar yüklendiği taahhütlerini zamanında, eksiksiz ve kaliteli olarak teslim etmesiyle sektöründe hak ettiği yeri almıştır. Uzman kadrosu ile üstlendiği projelerde özellikle modern ekipmanları, güncel ve en son teknolojiyi kullanarak, üstün kalite müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

MCC İNŞAAT; müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi, üretim standartları, referansları ve bu sektörde almış olduğumuz kalite belgelerimiz ile siz müşterilerimize güvence ve garanti bütünlüğünü hedeflemektedir.

25

Çeyrek Asırlık
Tecrübe

54

Tamamlanmış
Proje

%90

Müşteri
Memnuniyeti

Misyonumuz

Her türlü üst ve alt yapı inşaat ve endüstriyel yapı projelerinde her açıdan sürüdürülebilir, karlı, fark yaratan, sosyal, ticaret ve iş hayatına katkıda bulunan, uluslararası standartlarda projeler geliştirerek tüm paydaşlarımız için en yüksek değeri yaratmak. Sürdürdüğü projelerde topluma güven aşlayarak sektöründe saygın tercih edilen bir marka yaratmak.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışında; inşaat ve Mekanik işler kapsamında ( Doğalgaz, petrol, şehir şebeke ve ishale boru hatları buhar, sıcak ve soğuk su, soğutma ve ısıtma, havalandırma), çeşitli alt yapı ve üstyapı işlerinde faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde küresel bir oyuncu olmak.

Biz yaptığımız işlerde, uyguladığımız kaliteli çalışmalar ile sektöründe iyi ilişkiler içinde olan, tüm kişi ve kuruluşların tanıdığı, güvendiği , saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firmayız.

İş yapma yöntemlerimizi sürekli geliştirerek , en son teknolojileri faaliyet alanlarımızdaki projelere uygulayıp rekabet gücümüzü sürekli yükseltmek çabası ve azmi içerisindeyiz.

Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutan , ilkeli bir ekip çalışmasıyla en son sistemleri kullanarak bütün iş sahalarımızda uluslararası klasmanda iş mükemmelliğine ulaşmak isteyen bir firmayız.

Takım çalışmasına önem veren , elde ettiği başarılar ile yetinmeyen ve bu yüzden ufuk çizgisini sürekli geliştiren Türkiye’nin ilk 200 dünyanın ise ilk 500 inşaat firması arasına girme hedefinde olan bir firmayız.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklılığı ön plana çıkararak işleri beklentinin üzerinde bitirmek.
  • Takım çalışmasına önem vermek , etkin liderlik içinde gelişmelere öncülük etmek , Yaratıcı ve yenilikçi olmak.
  • Çalışanlarına önem vermek etkin katılımı sağlamak.
  • Çalışanlarımızın sürekli gelişimine katkı sağlamak.
  • Süreç tanımlarını en iyi şekilde yaparak işleyişi kontrol altına almak.
  • Uluslararası yönetim sistemlerine bağlılık(kalite , iş sağlığı ve güvenliği,çevre)
  • Sürekli iyileştirme konusunda projeler oluşturmak.
  • Hesap verebilir, denetlenebilir ,şeffaf bir çalışma sergilemek.
  • Paydaşlarımızla sürekli işbirliği içinde çalışmak.

BELGE ve SERTİFİKALARIMIZ